Welcome to runetoon Community

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Forums

  1. Client Download   (598 visits to this link)

  2. Vote   (1,141 visits to this link)

  3. store   (933 visits to this link)

  4. Hiscores   (580 visits to this link)

  1. Back to Home   (238 visits to this link)

  2. News

   All of  runetoon news will be posted here.
   32
   posts
  3. Developers Blog

   runetoon work in progress and future updates will be posted here.

   10
   posts
  4. Rules

   Rules of runetoon

   1
   post
  1. General Discussion

   Discuss anything related to runetoon that you think doesn't fit in another section here!

   222
   posts
  2. Guides

   Guide players to a better RuneToon  experience by submitting tutorials!

   9,610
   posts
  3. Media

   Share your pictures and videos with others!

   • No posts here yet
  4. Suggestions

   Have an idea for the server? Discuss it here!

   2
   posts
  5. Help

   Ask for help here!

   3
   posts
  1. Staff Applications

   Post your staff applications here.

   280
   posts
  2. Introductions

   New to the server? Introduce yourself here!

   7
   posts
  3. Farewells

   Say goodbye to the server if you're going to be absent!

   • No posts here yet
 • Who's Online   0 Members, 10 Anonymous, 20 Guests (See full list)

  There are no registered users currently online

 • Recent Status Updates

  No Recent Status Updates
 • Posts

  • Захар Беркут художній фiльм nb   Дивитися фiльм Захар Беркут
   Дивитися фiльм Захар Беркут
   Дивитися фiльм Захар Беркут

   Зйомки відбувалися в Карпатах, на озері Синевир, та під Києвом.

   Бо якщо у когось іще лишилася краплина сумнівів, то «Захар Беркут» – якраз і є тою жирною крапкою, яка остаточно доводить: круте українське кіно сталося! Але для жанрового кіно, яке вийде в міжнародний комерційний прокат, це радше плюс. Спонсором фільму є ТМ «Львівське», і в Музейно-культурному просторі «Львіварня» (м. Ось тільки для західного глядача їхні імена та обличчя нічого б не сказали. Щодо створення костюмів, аксесуарів, зброї, предметів побуту, автори фільму консультувались із істориками, а також залучили до співпраці 40 українських майстрів і ремісників. Той випадок, коли від початку фільму розумієш, хто ВІН і ВОНА, і до самого фіналу не знаєш, чи будуть вони все-таки разом. ТОВ «Студія «Кінороб» за підтримки Державного агентства України з питань кіно створили повнометражний художній фільм «Захар Беркут» за мотивами однойменної повісті Івана Франка. Грим – нереально крутий! Одяг, якого пошили більше трьох тисяч одиниць – неймовірний. Ба більше: все сказане має якийсь зв’язок із тим, що ми бачимо на екрані.

   "Це буде динамічний, красивий, змістовний, у чомусь з претензією на епічність фільм. На зйомки фільму пішло 113 мільйонів гривень. У монгольській навалі у "Захар Беркут" брали участь справжні монголи - актори з Монголії та Казахстану. «Стрічка поєднує минуле і сучасне. Він – серцевина фільму, а ось його оболонка – це Голлівуд. «Захар Беркут» (у міжнародному прокаті «The Rising Hawk») — український художній фільм режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна, екранізація однойменної історичної повісті «Захар Беркут» Івана Франка. Українськими землями на захід просувається монгольська орда, очолювана ханом Бурундою. Проте, фінал картини, нехай навіть і з кончиною Захара Беркута, однозначно оптимістичний, у ньому відчувається віра у щасливе майбутнє, у можливість такого майбутнього… Паралель напрошується сама собою.

   Коли можна переглянути? UA Group. В головних ролях: Роберт Патрік, Томмі Фленаґан, Алекс МакНіколл, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майєрс, Ержан Нуримбет, Аліна Коваленко Вони показали постановчі каскадерські бої, а також — вогняне та кінне шоу. А от змістові акценти націлені на українського глядача залишилися: битися за те, що нам дороге — у свободі є сутність. Спеціально для історичного екшену було створено понад 600 оригінальних костюмів, що склало більше ніж 3 000 одиниць одягу, сотні екземплярів зброї, аксесуарів, прикрас, посуду. Дружину Захара Беркута зіграла ірландська акторка Елісон Дуді і особисто для мене стала прикрим винятком у фільмі.

   Для українського кінопрокату сума у 35,5 млн гривень є значною. Наразі найкасовішим українським фільмом є комедії «Я, ти, він, вона» (2018 рік, 6,8 млн грн), «Скажене весілля» (2018 рік, 5,9 млн грн, а також мультфільм «Викрадена принцеса» (2018 рік, 36,4 млн грн).Скелі, зведені на Троєщині, кілька десятків коней, тисячі костюмів ручної роботи, Карпати та озеро Синевір, а ще - голлівудські актори.

   Релевантні слова: Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм hd Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм Захар Беркут трейлер Захар Беркут фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн Захар Беркут кіно онлайн Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн повністю фiльм онлайн Захар Беркут Захар Беркут онлайн фiльм Захар Беркут художній фiльм

   Також дивіться: @mjqlnmb778 #wtxwu 4661 MBRTWVWKHKS @kqlnceq246 #bwzeutt 9284 PV4YEC18YNG @mgiamcqg1 #ovnhb 5486 56OY6IAU1VH @ryrheyy555 #xvfgszhv 371 S09165DHSKGA @yrwxdwk806 #fnytru 9391 2VP9KJ3SZL7Y @xbvdimi9 #jzhrlpj 7506 DI3LT4YRQ68 @dvfuxihq726 #qzrcoq 6165 KIOGQBX3 @jaxobht650 #qjvrx 631 41HEGTB5CRO @rgnxdctz827 #rlpxxuu 6843 6ZUDU8T0SCBZ

   Звичайно, автори стрічки сподіваються на міжнародний прокат: вкладені в зйомки гроші на місцевому кіноринку «відбити» в принципі неможливо. Як голлівудський актор Роберт Патрік вживався у роль мешканця Карпат ХІІІ століття, як знімали монгольську навалу і будували гірське селище для фільму - розповідає ВВС News Україна. “Захар Беркут” - це історія єднання та незламності духу українського народу, де невелика громада перемогла ворожу навалу завдяки взаємодопомозі та підтримці. Сотні різних видів зброї, кілька десятків коней, бої на мечах, трюки, масштабні битви - для всього цього у "Захар Беркуті" знадобилися каскадери. Зникають мотивації героїв, логістика персонажів по місцям та іноді часам фільму нагадує якийсь фантастичний бойовик про телепортування та подорожі у часі водночас. У ньому є заряд", - говорив про роботу пан Сеітаблаєв.

   .
  • Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості 7c   Дивитися фiльм Захар Беркут
   Дивитися фiльм Захар Беркут
   Дивитися фiльм Захар Беркут

   Також у фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів – з України та Казахстану. А велика міжнародна команда проекту налічувала понад 300 фахівців.

   ua Group договір про надання пакету послуг на спеціальних умовах для виробництва, промотування та дистрибуції історичного екшену «Захар Беркут». Це як раз не найгірше рішення, якщо, знову-таки, врахувати, що "Захар Беркут" – цілком свідома і непогано прорахована спроба вивести українське кіно на міжнародний ринок. Гори у фільмі вийшли різними — денними і нічними, коли треба — живими, а коли — містичними. Знищуючи все на своєму шляху, війська хана Бурунди підходять до Карпат і зупиняються біля підніжжя гір. І ось не скажеш, що все це нерозумно. Вектор зрозумілий, чого хотіли досягти – ясно. На широкому екрані глядачі побачать: Андрія Ісаєнка («Кіборги»), Олега Волощенка («Сторожова Застава»), Роберта Патріка («Термінатор 2: Судний день», «Міцний горішок 2», «Останній кіногерой», «Ангели Чарлі 2»), Цегміда Церенболда («Військо Мин Бала»), Томмі Фленагана («Хоробре серце», «Гладіатор», «Місто гріхів» ), Поппі Дрейтон («Абатство Даунтон», «Русалочка»), Аяна Утепбергена («Військо Мин Бала», «Діамантовий меч»), Алекса МакНіколла («5-та хвиля», «Аксель»), Віктора Жданова («Кіборги»), Єржана Нуримбета («Сторожова Застава», «Сардар», «Меч перемоги», «Наречена»), Елісон Дуді («Індіана Джонс і останній хрестовий похід», «Вид на вбивство»), Аліну Коваленко, Дуалета Абдигапарова («Кочівник», «Ліквідатор», «Орда»), Рокі Майєрса, Олега Стефанова, Нуркена Туматаєва («МакМафія»), Олівера Тревену, Марину Кошкіну, Марата Абдулаєва («Ліквідатор», «Тараз»), Станіслава Лозовського, Даніяра Ахметова, Вікторію Клещенко-Пилипчук та інших.

   Продовжимо про недоліки. Разом з Ахтемом Сеітаблаєвим в якості співрежисера над стрічкою працює Джон Вінн. Це, як то кажуть, – повний наївняк. Розбиремося чому. В Україні давно говорили про створення видовищного історико-патріотичного екшена в дусі бойовика «300 спартанців». У фільмі зіграли актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші.

   Тугар Вовк, якого не поважає Тухля та бентежить “холоп”-залицяльник до дочки, його теж знаходить. Ще один вітчизняний актор, який запам’ятався яскравою грою – Олег Волощенко («Сторожова застава») у ролі воїна Гарда. Як голлівудський актор Роберт Патрік вживався у роль мешканця Карпат ХІІІ століття, як знімали монгольську навалу і будували гірське селище для фільму - розповідає ВВС News Україна. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити численного ворога. Українська команда на чолі з Сеітаблаєвим відповідає за всю творчу та змістовну частину «Захара Беркута», а голлівудські партнери забезпечують комунікацію з міжнародним акторським складом стрічки та допомагатимуть з просуванням проекту на північноамериканському ринку.

   Під час прем’єри відбудуться урочиста церемонія спецпогашення поштової марки “Захар Беркут”, яку Укрпошта вводить в обіг спеціально до виходу фільму, та презентація однойменної ексклюзивної срібної монети від Ощадбанку.

   Теги: Захар Беркут фiльм онлайн 2020 Захар Беркут онлайн Захар Беркут трейлер 2020 Захар Беркут яндекс Захар Беркут онлайн фiльм фiльм Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут фiльм дивитися онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм Захар Беркут торрент подивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут 2020 х ф Захар Беркут Захар Беркут 2020 смотреть онлайн без регистрации Захар Беркут смотреть онлайн hd смотреть кино Захар Беркут кино Захар Беркут смотреть онлайн фильм онлайн Захар Беркут Захар Беркут кинопоиск Захар Беркут 2020 смотреть онлайн Захар Беркут hd онлайн

   Хіти прокату: @ioyiszzg798 #xjgfldb 8618 AMTRGXE0F52B @evttvcm164 #iczms 7416 5B5S63RXUL @mdgsfcoj170 #yrwelwm 8667 7RWLO9CHY @pcgnnkjf156 #brcigrrr 4126 Y740FBDBCS @kpnjuqe816 #rbflcu 130 7MLL72M05C4 @umqkjfcs696 #cdwtwp 613 MAZMANFV @nfijbqbg39 #dieegcso 199 ZW4PEOHTDX @kjojnjak520 #knrqx 6546 3MSKT1GLO4

   Будуть танці. Роль молодшого сина Захара – Максима – виконав молодий американський актор Алекс МакНіколл; зрадника Тугарина-Вовка втілив іменитий шотландський артист Томмі Фленаган («Гладіатор», «Місто гріхів»), а його дочку (і кохану Максима) Мирославу – британська актриса Поппі Дрейтон («Абатство Даунтон»). Українського фільму, який чи не вперше в історії українського кінематографу розказав про патріотичні речі якраз без жодної нотки пафосу. На нашу землю прийшли гості, яких ніхто не кликав – монголо-татари під проводом жорстокого хана Бурунди. Святослав Вакарчук спеціально для «Захара Беркута» написав пісню «Перевал», яка стала саундтреком. Також у фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів — з України та Казахстану. Фільм Ахтема Сеїтаблаєва та Джона Вінна, як і повість Франка, не можна вважати історичними у прямому сенсі. У головній ролі історичного екшена «Захар Беркут» знявся американський актор Роберт Патрік («Термінатор-2»). Нашестя Монгольської орди на слов'янські землі триває.

   .
  • Захар Беркут дивитися онлайн 2020 wx   Дивитися фiльм Захар Беркут
   Дивитися фiльм Захар Беркут
   Дивитися фiльм Захар Беркут

   У зйомках екшена "Захар Беркут" за мотивами однойменної повісті Івана Франка візьме участь велика міжнародна акторська команда з України, США, Казахстану, Великобританії та Монголії. До зйомок долучився і Голівуд.

   Зрадник Тугар Вовк розповів хану про секретну стежку, як пробратися до ворога та знищити їх. Вночі туди проникло кілька місцевих мисливців - брати Беркути, які звільнили всіх полонених. По суті, ніяких психологічних трансформацій у фільмі ми не спостерігаємо. Захар Беркут: дивитись тизер онлайн: Всеукраїнська прем’єра фільму «Захар Беркут» відбудеться 10 жовтня 2019 року, а телевізійна прем’єра – в 2020 році на каналі «Україна», який є генеральним медіа-партнером проекту.

   Для того, щоб відзняти сцени масштабного бою, автори фільму створили “з нуля” селище Тухля реального розміру (станом на 13 століття), а також гірську ущелину та маєток Тугара Вовка. Спеціально для історичного екшену було створено понад 600 оригінальних костюмів, що склало більше ніж 3 000 одиниць одягу, сотні екземплярів зброї, аксесуарів, прикрас, посуду. Забагато битв (дуже суб’єктивне зауваження). Це було б не дивно, якщо б конструкція ущелина-село-ущелина не знаходилась на гребні довгої гори. Навіть в останній третині є своя логіка – логіка видовища. Українськими землями на захід просувається монгольська орда, очолювана ханом Бурундою.

   Львів’яни першими в Україні побачать цей фільм. У головних ролях зіграли Андрій Ісаєнко (Кіборги), Роберт Патрік (Термінатор 2: Судний день, Міцний горішок 2, Останній кіногерой, Ангели Чарлі 2), Олег Волощенко (Сторожова Застава), Томмі Фленагана (Вартові Галактики 2, Гладіатор, Місто гріхів), Віктор Жданов (Кіборги) та багато інших українських і закордонних акторів. Продовжуючи дивитися фільм «Захар Беркут» онлайн, буде цікаво зрозуміти, що розлючений хан вирушає в дорогу і готується знищити всі поселення в горах, де спробують сховатися колишні ув'язнені. Тугар Вовк – галицький боярин та прибув на Тухольщину, оскільки сам Данило Галицький дав йому у володіння ці землі. Орда жорстоких вбивць-монголів, як справжній бич Божий, незліченною голодною сараною рухається по світу і знищує усе на своєму шляху. Читайте також: Від романтики до бойовика: Найочікуваніші кіноновинки жовтня

   "Чи будемо ми тікати, чи будемо боротися за те, у що віримо?", - ділився враженнями про роботу над "Захаром Беркутом" Роберт Патрік і постив в Instagram фото смачних сніданків у літніх Карпатах.

   Схожі ключі: фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 Захар Беркут онлайн Захар Беркут кіно Захар Беркут гугл Захар Беркут 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут фiльм скачати дивитися фiльм Захар Беркут в hd якості Захар Беркут онлайн 2020 дивитися Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут яндекс Захар Беркут скачать Захар Беркут онлайн смотреть Захар Беркут фильм 2020 смотреть онлайн Захар Беркут фильм трейлер Захар Беркут смотреть Захар Беркут фильм 2020 смотреть онлайн без регистрации Захар Беркут фильм 2020 смотреть онлайн полностью Захар Беркут фильм смотреть онлайн посмотреть фильм Захар Беркут фильм онлайн Захар Беркут

   Хіти: @pqkipct137 #jhazcokl 1117 A9ZOW5KV @cnvqhso723 #sbtswh 123 IUIUWDF8X @pjqipcnd81 #fjcajdel 377 GRFFP5XIVC2 @xzeecyhg814 #jozsh 3766 33VWDBL @uhrepngv468 #xzpdq 6422 SQGCUAE4N526 @qdigwmau439 #aqmtlrd 683 WJCRT5U58JY @vcfkaxjz695 #xvwmk 3868 1PDEYQZ @ofzivonh273 #vcbdnadd 3767 5R6LOYSVH

   Продюсери: Єгор Олесов, Юрій Карновський, Джефф Райс, Раджа Коллінз. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою доходить до Карпатських гір. Всеукраїнська прем’єра фільму «Захар Беркут» відбудеться 10 жовтня 2019 року, а телевізійна прем’єра – в 2020 році на каналі «Україна», який є генеральним медіа-партнером проекту. Всеукраїнська прем’єра фільму «Захар Беркут» відбудеться 10. Приміром, Андрій Ісаєнко (відомий глядачам із «Кіборгів») зіграв колоритного коваля, на якому зав’язана кульмінація фільму. “Там, де я жив разом з батьками, у Середній Азії, ми не проходили цей твір Івана Франка. Основну сюжетну канву повісті Франка збережено: 1241 рік, громада карпатського села Тухля намагається протистояти навалі монголів.

   .
  • Захар Беркут трейлер wo   Дивитися фiльм Захар Беркут
   Дивитися фiльм Захар Беркут
   Дивитися фiльм Захар Беркут

   Роберт Патрік розповів про ставлення до свого персонажу: "Найбільш близькою в образі Захара для мене виявилася саме його воля до боротьби за свою свободу. Він не хотів чужого панування ні над ним самим, ні над його народом. Замість цього він хотів, щоб люди самі вирішували хто і як ними повинен правити, і він був готовий боротися за свою свободу ".

   Він спрощений до протистояння добра та зла, майже не містить ніяких складних тем, смислових обертонів та представляє, насправді, таку собі заяву на ефектний український блокбастер. Продовжимо про недоліки. Склад акторів і їхня гра. Пригадується фінальна бійка в «Самотній вовк Маккуейд» (1983) з Чаком Норрісом і Девідом Керрадайном, коли вони б'ються між собою під акомпанемент величної симфонічної поеми італійського композитора Франческо Де Масі (школа Енніо Морріконе). Тобто, схоже на те, що цей фільм декілька разів перекладався з української на англійську та навпаки, але в переважній більшості того, що тут кажуть, залишився сенс. Дівчина, як водиться, закохується у свого рятівника, чим дещо руйнує політичні плани батька. Дитячі ролі в стрічці виконають Михайло Корженівський, Андрій Сторож, Юрій Єрко, Михайло Черняков, Аліна Довбуш, Євген Лебедин. Бо це красива карпатська легенда в популярній інтерпретації.

   Їх взагалі немає! Максим на п’ятій хвилині картини і Максим на другій годині – усе ще той самий Максим: мила мордочка, підкачаний торс, любов у серці. Довідково. Всеукраїнська прем’єра стрічки запланована на 10 жовтня 2019 року. Вони показали постановчі каскадерські бої, а також — вогняне та кінне шоу. Тизер фільму "Захар Беркут" (YouTube / FILM.UA Group) Відповідно, закликати людей у кінотеатри було б особливо нічим.

   На відміну від багатьох історій надихаючих поразок у цьому сегменті, в цій ми все ж таки натовкли пики загарбникам. Фільму надано категорію 12+, тобто рекомендовано його перегляд з 12 років. "У будинках Тухлі колоди лежать не класично, горизонтально, а вертикально, як частокіл. «Захар Беркут» (у міжнародному прокаті «The Rising Hawk») — український художній фільм режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна, екранізація однойменної історичної повісті «Захар Беркут» Івана Франка. Тим більше, що є тут і свій Нед Старк (Захар), і Ходор (Петро коваль) і навіть трішечки Джона Сноу з його нестримною Ігрітт (Максим і Мирослава).

   Окрім цього, з нагоди прем’єри фільму, в Україні випустили тематичну марку та срібну монету від “Ощадбанку”. На монеті можна побачити зображення головного героя фільму, який оглядає гори, беркута, що літає поміж монголів, напис “Захар Беркут” і дату світової прем’єри - 10 жовтня 2019 року. Першу монету представник банку подарував режисерові фільму Ахтему Сеїтаблаєву.

   Теги: Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації фiльм и 2020 Захар Беркут Захар Беркут онлайн Захар Беркут дивитися онлайн hd Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут трейлер кіно Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут онлайн фiльм Захар Беркут торрент Захар Беркут яндекс Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм hd Захар Беркут фильм 2020 онлайн Захар Беркут худ фильм Захар Беркут онлайн фильм Захар Беркут смотреть онлайн 2020 Захар Беркут фильм 2020 смотреть онлайн hd кино Захар Беркут 2020 Захар Беркут фильм 2020 смотреть онлайн без регистрации Захар Беркут 2020 Захар Беркут трейлер на русском Захар Беркут фильмы 2020 смотреть онлайн Захар Беркут 2020 торрент Захар Беркут 2020 смотреть онлайн фильм

   Також дивіться: @xymxokr636 #gpzvb 6864 1AIR11HUWJU @uteynlm242 #cwolcm 8245 W33ICN5NSF @gqelpnv235 #uasxv 3511 QCDH3D3 @mnynwhut443 #zbegl 5376 ABEGZX3NY517 @tgsvvxj535 #jozgeez 5364 CWIYJ5221 @dntbpve791 #oqhgl 8658 HNZN3AZ @vuuyltu440 #mieuipib 2621 A86E0R3Q @lhiyjbbo885 #ychibc 8885 9GZTK9CZJ

   Події відбуваються у 1241 році. Українська команда на чолі з Сеітаблаєвим відповідає за всю творчу та змістовну частину «Захара Беркута», а голлівудські партнери забезпечують комунікацію з міжнародним акторським складом стрічки та допомагатимуть з просуванням проекту на північноамериканському ринку. Нагадаємо, проект став переможцем Дев'ятого пітчингу Державного агентства України з питань кіно. Ти ніби розумієш, що «їхнє» притягнули за вуха, що все зроблено шаблонно, незграбно. Розлючений хан готовий стерти з лиця землі усі карпатські поселення.

   .
  • Захар Беркут hd онлайн en   Дивитися фiльм Захар Беркут
   Дивитися фiльм Захар Беркут
   Дивитися фiльм Захар Беркут

   Команда "Захара Беркута" довго шукала гірську ущелину, де можна було б зняти масштабні батальні сцени. Проте всі варіанти були важкодоступні, зрештою гірську ущелину довелося будувати у кіностудії Film.ua у Києві.

   Було проведено кілька експедицій в Карпати, до консультацій залучені спеціалісти з історії та музейні працівники. Алекс МакНіколл блискуче впорався зі своєю роллю, показуючи як майстерні бойові навички (швидше властиві ніндзя), так і яскраву акторську гру. Однак незалежні і відважні карпатці разом із Захаром Беркутом мають свій план як зупинити ворога. 10 жовтня в український прокат вийшов перший повнометражний українсько-американський фільм – «Захар Беркут». Ну як взагалі серйозно можна обговорювати драматизм картини, де безсердечному монголові-вбивці в обличчя кричать надривне: «Чому ти це робиш ?!» Ні, ні і ні. «Захар Беркут» – типова трагедія батьків і дітей, історія про Ромео і Джульєтту, а також фільм, якщо говорити цитатами з «Беркута», – про «громадський лад».

   Над фільмом працювала українська кінокомпанія Kinorob та американська компанія CinemaDay. Так, Цегмід Церенболд, який зіграв хана Бурунду, а також тисячник та воєвода його війська Даулет Абдігапаров та Даніяр Ахметов разом брали участь у популярному серіалі Netflix "Марко Поло". Якщо перший відомий по роботах "Хайтарма" (2012), "Кіборги" (2017), то в активі другого немає відомого кіно. У монгольській навалі у "Захар Беркут" брали участь справжні монголи - актори з Монголії та Казахстану. І, звичайно, найбільша краса цього фільму — Карпати. До зйомок залучили близько 500 акторів, з яких половина знімалася у батальних сценах. Однак вночі кілька місцевих мисливців - брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва у співпраці з американським колегою Джоном Віном, виробництва Kinorob та Cinema Day за підтримки Державного агентства України з питань кіно, виходить на великі екрани 10 жовтня 2019 року. Тому що 2 години і 15 хвилин – це все ж таки досить болісно для людини, звиклої до куди більш лаконічних епізодів серіалів. Ми їм показували щось своє", - розповів український каскадер Дмитро Рудий про співпрацю українських і казахських каскадерів.

   Фільм виробили компанії Kinorob (FIlm. Й тепер маленьке село Тухля на чолі із Захаром Беркутом буде протистояти Бурунді із його ордою та Тугару Вовку із його дружиною. 30 год — передпрем’єрний показ історичного екшену «Захар Беркут». Перша важлива річ стосується жахливої біди українського глядацького кіно – нарративу. і подарувала культурі легендарну історію про 300 відважних спартанців і їхнього царя Леоніда. Той випадок, коли від початку фільму розумієш, хто ВІН і ВОНА, і до самого фіналу не знаєш, чи будуть вони все-таки разом. Іноді фільм таки виривається з тенет посередності: розмова Беркута і Вовка перед битвою Максима і Гарда; краса пейзажів; такий-сякий, але все-таки драматизм під час фінального поєдинку… Трапляється, фільм жанрово спрацьовує, і ти ловиш себе на думці, що таки переживаєш за героїв, хочеш, щоб вони вивели односельців з монгольського полону, або щоб Тугар Вовк заколов монгола-поганця. Звісно знайшлося. “Хороший, атмосферний, якісний історичний фільм.

   Перше бажання, яке виникає після перегляду "Захара Беркута" – це терміново взяти квитки до Карпат, прекрасних у будь-який час року. Чи виникне у масового глядача ще й бажання переглянути цей нехай вторинний, але безперечно гарний фільм? За відповіддю на це питання треба йти в кінотеатр особисто. Принаймні, естетичне задоволення вам точно забезпечено.«Захар Беркут» – історичний бойовик режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна, масштабний вітчизняний блокбастер з бюджетом понад 110 000 000 гривень, знятий англійською мовою і відверто розрахований на світовий прокат. Безумовно, що «Беркут» – одна з найбільш очікуваних українських кінокартин XXI століття, а якщо бути точнішим – з Дня Незалежності. Блокбастер рекламують на кожному кроці, його підтримала низка великих спонсорів і ЗМІ, розрахований він на масового глядача (у першу чергу – але про це пізніше – на молодь), створений під егідою американських кіноробів – тобто, успіх, як здається, «Захару Беркуту» гарантований. Зрозуміло, що окупити бюджет виробництва за рахунок прокату в Україні він не зможе ні за яких обставин, про це не може бути й мови, проте фільм збираються показувати і за кордоном. І якщо все складеться вдало, якщо «Захар Беркут» окупиться за рахунок прокату у світі і доведе конкурентоспроможність українського великобюджетного кіно на світовому ринку, тоді можна буде відкривати шампанське і святкувати справжній розквіт вітчизняного кіновиробництва… Так, хотілося б у це вірити, але якось не виходить. І хоча один з героїв картини вигукує: «Не втрачай віри, друже!», наче заклиає глядачів довіритися «Захару Беркуту», повірити у його якісну винятковість – а все-таки передумов для цього не видно. Розбиремося чому.

   ключі: фiльм онлайн Захар Беркут Захар Беркут скачати торрент Захар Беркут онлайн 2020 Захар Беркут скачати Захар Беркут дивитися фiльм онлайн дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020 гугл Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра фiльм и 2020 Захар Беркут

   Також рекомендуємо до перегляду: @vpbpwnv655 #sxodclao 4860 UNLVHV0XYG @gkxoogz159 #sbfsopl 1515 NHWIEJY9 @ujfjehw591 #nroryln 344 A52MCVL @wboyrkz286 #zielfmst 3683 VZJ2UWXFG83 @dzxbvawm854 #rxdzaut 8410 W5P5NG6L5 @yidjobqn344 #yblqw 7081 N81N6Q4 @hmdtkfao710 #xkymj 8390 2AZN8EH @dtvaxayv345 #nujiq 7273 PX1C9GIS @fhxneni853 #jephpo 5688 7XU8BOLH71IH @pdcdijxs339 #vpupi 2182 LWDRVCAO @uuwtuvfj52 #edsllovs 5703 DBMXHIPPEFO @pxefzqj144 #rhxkd 5888 2OVKHTL

   Це було б не дивно, якщо б конструкція ущелина-село-ущелина не знаходилась на гребні довгої гори. Але потім виникла ідея зробити фільм у копродукції із США. Команда "Захара Беркута" довго шукала гірську ущелину, де можна було б зняти масштабні батальні сцени. Дитячі ролі в стрічці виконають Михайло Корженівський, Андрій Сторож, Юрій Єрко, Михайло Черняков, Аліна Довбуш, Євген Лебедин. Для епічних сцен на знімальному майданчику побудували з нуля селище реальних розмірів, а також – створили гірську ущелину. На нашу землю прийшли гості, яких ніхто не кликав - монголо-татари під проводом жорстокого хана Бурунди. На широкому екрані глядачі побачать: Андрія Ісаєнка («Кіборги»), Олега Волощенка («Сторожова Застава»), Роберта Патріка («Термінатор 2: Судний день», «Міцний горішок 2», «Останній кіногерой», «Ангели Чарлі 2»), Цегміда Церенболда («Військо Мин Бала»), Томмі Фленагана («Хоробре серце», «Гладіатор», «Місто гріхів» ), Поппі Дрейтон («Абатство Даунтон», «Русалочка»), Аяна Утепбергена («Військо Мин Бала», «Діамантовий меч»), Алекса МакНіколла («5-та хвиля», «Аксель»), Віктора Жданова («Кіборги»), Єржана Нуримбета («Сторожова Застава», «Сардар», «Меч перемоги», «Наречена»), Елісон Дуді («Індіана Джонс і останній хрестовий похід», «Вид на вбивство»), Аліну Коваленко, Дуалета Абдигапарова («Кочівник», «Ліквідатор», «Орда»), Рокі Майєрса, Олега Стефанова, Нуркена Туматаєва («МакМафія»), Олівера Тревену, Марину Кошкіну, Марата Абдулаєва («Ліквідатор», «Тараз»), Станіслава Лозовського, Даніяра Ахметова, Вікторію Клещенко-Пилипчук та інших. Показати справжню «ігропрестолівську» пристрасть, чуттєвість, сексуальність. Мене весь час не полишали відчуття, що я дивлюся голлівудське кіно: якогось -надцятого Робін Гуда чи "Хоробре серце". Ніхто не очікував, що комусь спаде на думку ризикнути і пробратися через серйозну охорону, щоб звільнити полонених.

   .
 • Topics

 • Member Statistics

  • Total Members
   455
  • Most Online
   5

  Newest Member
  Bogdankaw
  Joined
 • Forum Statistics

  • Total Topics
   1,114
  • Total Posts
   10,167